Skip to content

General

Anonymous oylamaya izin verilmemektedir. Duyuru’daki user’iniza benzer bir nick ile uye olunuz.

Ekşi Duyuru öneri ve istek listesine hoşgeldiniz. Sizlerin istekleri ile şekillenen Ekşi Duyuru için yapacağınız öneriler her zaman dikkate alınmaktadır.

General

Categories

107 results found

1. duyuruya girdiğimizde sadece başlıklar gelsin, bütün başlıklardaki cevaplar tek tek yüklenmesin, ben o başlığa tıkladığımda yüklensin onunla ilgili cevaplar. duyuru daha hızlı olur diye düşünüyorum böylece.

2 votes
    Vote

We're glad you're here

Please sign in to leave feedback

Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    1 comment  ·  Admin →
    How important is this to you?

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  2. Klasik 1 soru parçası, ardından cevap gelme zorunluluğu, navigasyon engelleri aşılırsa esnetilsin. Söz gelimi biri birinin verdiği cevaba laf atabilsin, ama bu o cevaptan dallansın. Tabi burada bu diyaloglaşmanın önünü almak bir gereklilik, ama öteki türlü de cevaplar evrilebilmeli, eleştirilebilmeli, düzeltilebilmeli. böylece daha doğru olan cevap kendini belli edecek, yalan yanlış olanlar da dibe batacak bir yönde fikir verecektir en basitinden soru sahibine. bu da cevapların pragmatiklik / doğruluk değerini arttıracaktır.

Buna bir alternatif cevap ve / veya soruyu "iyi - kötü" şeklinde oylamak olabilir ama nedense çok iyi bir fikir gibi gelmiyor.

8 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  3. Aynı ekşideki gibi bir ekran [yazar nickine tıklayınca çıkan veya ben butonuna basınca çıkan]. Maksat taklit değil fonksiyonalite elbette. Misal ilim irfan yuvası bir cevap veren bulduk, bu daha önce ne sorular sormuş ne cevap vermiş takip edebilme şansı sunulsun.

Benimkiler tümden bu kullanıcı detay penceresine konulsun.

Bu olmayacaksa en azından kullanıcıların "benimkiler" diyerek görebildiklerine a - silinmiş cevapları b - öksüz kalmış cevapları (yani sorunun sahibi tarafından silinmiş cevapları) eklensin.

6 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  4. Yazarların rumuzlarından tanıyanlar olduğu için bir yazar özel hayatıyla ilgili olsun,sağlık sorunu olsun,politik düşünceleri olsun bir şey sormaya kalkarken durup bir düşünüyor ve vazgeçebiliyor.Bazılarına koymasa da ben çok kez vazgeçtim.

Arkadaşlarım şeyimin kalkmadığını :P,en yakın arkadaşıma yazdığımı,akpyi desteklediğimi bilmesin değil mi :) (mesela yani)

56 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  5. duyurunun üstüne tıklayınca açılıyor, tekrar tıklayınca gizleniyor. işte o sırada bir cevap yazmışsak silinmesin. saçma yani niye siliniyor ki hemen.

10 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  6. sözlükteki gibi bir modlog beklemiyorum elbette, ama en azından o an online olan moderatörler görünür olsun ki duyuru veya cevabımız silindiğinde muhatap bulabilelim.

25 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  Admin →

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
  7. kullanıcıların cevap olarak yollayıp da sessizce silinen yazıları veya açıp da reddedilen duyuruları, soruları ortaya çıksın. bir kenara not düşülsün.

28 votes
    Vote

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)

We're glad you're here

Signed in as (Sign out)
1 2 3 4 6 Next →
  • Don't see your idea?